Atopowe zapalenie skóry

Badanie kliniczne będzie trwało 24 tygodnie, po których pacjentom o określonych zostanie zaoferowane jego przedłużenie na okres do 2 lat. Podczas badania pacjenci będą otrzymywać leki w tabletkach. Dodatkowo, w pierwszych 16 tygodniach badania będzie podawany lek podskórny, który będzie aplikowany w odstępach dwutygodniowych.

Prowadzony nabór pacjentów dotyczy III fazy badania leku tabletkowego, którego skuteczność jest porównywana względem placebo.

Przez cały okres badania pacjenci są objęci profesjonalną opieką medyczną. Podczas każdej wizyty w ośrodku pacjenci podlegają bezpłatnym badaniom diagnostycznym, które służą do bieżącego monitoringu stanu zdrowia. Pacjenci nie ponoszą także kosztów podróży do ośrodka, gdyż za przyjazdy na wizyty pacjenci mogą otrzymać zwrot kosztów dojazdu (w badaniu jest określona maksymalna kwota zwrotu).

Po zakończeniu badania oferujemy możliwość skorzystania z opieki medycznej w naszym ośrodku u tego samego lekarza prowadzącego.

Aby wziąć udział w badaniu prosimy zarejestrować się uzupełniając dane w formularzu lub skontaktować się z nami telefonicznie.

Po uzyskaniu danych kontaktowych do pacjenta zadzwoni lekarz, który w rozmowie określi, czy pacjent spełnia kryteria włączenia do danego badania klinicznego.

Theme of Rigorous Themes 2019