Zarejestruj się

    Osoby zainteresowane udziałem w badaniu klinicznym prosimy o wypełnienie poniższego formularza. W ciągu kilku dni oddzwoni lekarz, który udzieli dodatkowych informacji o prowadzonym badaniu, na podstawie rozmowy wstępnie oceni spełnienie podstawowych kryteriów i umówi na wizytę w ośrodku.

    na przetwarzania danych osobowych spółce Klinika Reuma Park Sp. z o.o. Sp.k., al. Wilanowska 333, 02-665 Warszawa w celu uzyskania informacji na temat prowadzonych w ośrodku badań klinicznych w leczeniu podanej wyżej choroby.

    Wszelkie informacje wysyłane do przychodni Centrum Medyczne - Reuma Park za pomocą strony internetowej będą chronione przez firmę Klinika Reuma Park Sp. z o.o. Sp.k. , zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) i będą wykorzystane tylko i wyłącznie do kontaktu z klientem w celu świadczenia usług medycznych.